O nás

Niečo málo o nás

Čisté prostredie je pre nás hračkou, preto našim klientom ponúkame tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a automobilov ako aj upratovanie bytov, domov a kancelárií.

Naše služby sa snažíme ušiť na mieru individuálnym potrebám klientov, pričom pri ich poskytovaní dbáme na presnosť, flexibilitu a predovšetkým kvalitu vykonanej práce.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme splupracovali s rôznym typom klientov. Keď ide o váš biznis, vieme, aké je pre vás dôležité vybrať spoľahlivého a dôveryhodného poskytovateľa služieb. A pokiaľ ide o upratovanie vášho domova, chcete dôveryhodných odborníkov, ktorí budú zaobchádzať s vaším majetkom ako s ich vlastným a prinášať výnimočné výsledky.

Za naším odhodlaním poskytovať našim klientom excelentné služby stojí päť kľúčových atribútov, ktoré definujú kto sme a čím sa odlišujeme od ostatných:

    • Sme experti v tom, čo robíme. Sústredíme sa na jednu konkrétnu službu a sme v nej dobrí.
    • Sme zaviazaní našim zákazníkom a riadime sa ich požiadavkami.
    • Sme pripravení poskytovať naše služby klientom v čase, ktorý im vyhovuje, a to aj počas víkendu.
    • Sme poháňaní vpred neustálou snahou o zlepšovanie našich služieb.
    • Sme odhodlaní dlhodobo dosahovať vysoký štandard služieb pre spokojnosť našich klientov.

Čistiace stroje a prostriedky

Tepovanie je vykonávané výhradne pomocou profesionálnych strojov a originálnych čistiacich prípravkov Kärcher. Stroje ako aj čistiace prostriedky tejto značky totiž dosahujú preukázateľne najlepšie výsledky z pohľadu čistoty, hygieny, výkonu a ekonomiky prevádzky.

Výkonné tepovače-extraktory Kärcher vyčistia všetky textilné povrchy (ako sú: podlahové krytiny – koberce, čalúnený nábytok, kancelárske stoličky, autosedadlá a pod.) a uvoľnia a odstránia špinu v jednom pracovnom kroku. Vďaka silným sacím turbínam zabezpečia nedosiahnuteľne nízku zvyškovú vlhkosť na čistených povrchoch.

Čistiace prostriedky značky Kärcher sú nielen vysoko účinné pri odstraňovaní škvŕn a dezinfikovaní koberov a čalúneného nábytku, ale rovnako sú aj ekologické vďaka zredukovaniu obalového materiálu a vyhýbaniu sa  používaniu nepotrebných rozpúšťadiel, ťažkých kovov a iných látok škodlivých pre zdravie a životné prostredie.

V prípade záujmu o tepovanie alebo upratovanie nás neváhajte kontaktovať.

Naši partneri